Вибираємо меблі для передпокою продумано!

Вибираємо меблі для передпокою продумано! 1

Перше враження від передпокою визначає уявлення про всю квартиру в цілому.

Величезним плюсом є те, що меблі виробництва компанії Дипломат-М виконується по індивідуальних перевагах і вимогах замовника. В каталозі Ви також зможете підібрати модель, яка відповідає сучасним віянням нових стилів, або вічну, що не виходить з моди класику. Перед тим, як спланувати обстановку меблів в передпокої, подивіться навколо і продумайте, де Вам буде найзручніше перевзуватися, куди краще повісити пальто і де будуть лежати ключі, які мають властивість весь час губитися.

Красива, витончена, екологічно чиста, практична дерев'яна передпокій завжди користується попитом у клієнтів компанії Дипломат-М. Такі меблі випромінює тепло, затишок і радує око.

Які ж чинники слід враховувати при виборі меблів для передпокою?

Перше, це матеріал, з якого виконується передпокій. Залежно від розмірів кімнати вибирається той чи інший дерево за фактурою, кольором.

Наприклад, меблі з дуба гармонійно вписується в великі передпокої з високими стелями. Витончена різьба і масивність цього дерева перенесе в епоху «царських палаців».

меблі з вільхи може бути використана в прихожих невеликих розмірів. Її натуральний колір відображає легкість, практичність і розширює простір.

Вдало підібрана фурнітура облагороджує її вигляд.

Ви можете на власний розсуд здійснювати покриття лаком, або залишити меблі в первозданному вигляді. Колірна гамма в передпокої «вимагає» світлих, зрозумілих тонів, так як вікна тут відсутні, необхідно штучно «проливати» світло.

У передпокої ми найчастіше бачимо шафа-купе з обрамленим дзеркалом, кутові підставки під телефон та інші речі, комод під взуття. Відмінно і практично виглядає тумба в з'єднанні з тахтою для сидіння при взуванні.

Шафи-купе декоруються фігурними дзеркалами, кольоровими скельцями, металевими обрамленнями. Часто є необхідність при виході подивитися на себе в дзеркало в повний зріст, не повертаючись у кімнату. При виборі шафи зверніть увагу на його місткість, важливо, щоб прі не величезних розмірах (так як самі передпокої найчастіше в плануванні не великі), там можна було укомплектувати верхній одяг всієї родини.

Якщо ж Ви вирішите купити шафу під замовлення, То краще щоб по висоті він дорівнював стелі, тоді конструкція буде виглядати цілісно. Слід звертати увагу на якість кріплення розсувних дверей, їх плавність і легкість при русі. Від дверей в шафі в класичному вигляді слід відмовитися, особливо якщо передпокій не великих розмірів.

Найбільшим попитом у покупців користується передпокій з ДСП, з покриттям шпон або з цілісного масиву натурального дерева. Тут кожен, залежно від своїх побажань і фінансових можливостей зможе підібрати необхідний варіант.

Дерев'яні меблі буде трохи дорожче, в порівнянні з ДСП, але вона разом з тим і найнадійніша.

Передпокій - це «друга особа» господарів будинку, яка повинна з першого кроку вступу гостя в будинок розташувати до себе.

Давайте відчувати себе комфортно і впевнено у власних оселях!