Вибираємо меблі для офісу, яка гарантує успіх і процвітання!

Вибираємо меблі для офісу, яка гарантує успіх і процвітання!

У процесі глобалізації та розширення інформаційного ринку, в містах стає все більше офісних працівників, коефіцієнт продуктивності праці яких безпосередньо залежить від умов роботи, в число останніх входить і інтер'єр приміщення. Середньостатистичний працівник проводить близько 65% часу на робочому місці, яке повинно відповідати його потребам. Логіка проста: хочете якісного виконання завдань від співробітників? - зробіть гідні умови. Крім того, офіс - це обличчя компанії, і меблі, яка розташувалася тут повинна відповідати статусу фірми або установи.

Основні характеристики, які вказують на хорошу офісні меблі це:

  • міцність;
  • ергономічність;
  • естетика.

По конструкції для офісу найчастіше підбирають просту меблі, яка була б не складною при складанні і виглядала універсально. Класична дерев'яні меблі або варіант з ДСП, МДФ з покриттям шпон вважаються найкращими. Будь-якого керівника порадує довговічна, надійна і зносостійка меблі, яка б прослужила не один рік.

купити недорого меблі в офіс досить просто на сайті Дипломат-М, головне правильно поділити простір і з користю використовувати кожен куточок. Функціональність при використанні меблів повинна бути виправдана на 100%.

При виборі столу виходите з його функціонального призначення. Види офісних столів:

  • комп'ютерний;
  • робітник;
  • приставних;
  • стіл для нарад.

У кабінеті керівника гармонійно і престижно буде виглядати стіл з натурального дерева (з можливістю огранки або додаткової різьби при виготовленні під замовлення).

Особливу увагу зверніть на вибір стільців і крісел, які зобов'язані бути зручними і підходити під стіл, щоб уникнути викривлення хребта або перевтоми, так як офісні співробітники ведуть переважно сидячий спосіб життя. Шкіра чудово виглядає в унісон з різними породами дерева. І, якщо, наприклад, в кабінеті керівника дерев'яний стіл, то краще до нього підібрати шкіряне крісло з дерев'яними підлокітниками.

Підбираючи стелажі, полички і шафи, для початку зорієнтуйтеся з кількістю робочої документації, яку потрібно зберігати в шафі з безліччю відділень, або ж буде досить невеликий тумби. Підберіть також компактний, але місткий шафа для верхнього одягу працівників.

Облагороджуючи офіс, пам'ятайте про колірних контрастах, не використовуйте занадто яскраві кольори, які можуть відволікати як самих співробітників, так і відвідувачів, але, якщо дозволяє «офісний дрес-код», то не бійтеся поекспериментувати з контрастами і декором. Цей момент залежить в першу чергу від роду діяльності самої фірми або організації. Живі квіти, вазони або акваріум будуть величезним плюсом.

Офіс не слід сильно захаращувати зайвими меблями. Швидше присутнім повинен консерватизм, але «консерватизм зі смаком», адже перше, що бачить клієнт - це офіс, який може викликати довіру, а тому і довгострокове співробітництво або покупка будуть забезпечені, або ж інтер'єр здатний відлякати людини назавжди. Залежно від потреб, на сайті Ви зможете підібрати меблі як преміум-класу, середньої цінової категорії (бізнес клас) так і економ-класу. Офісні столи, шафи для офісу, тумби і стелажі для офісу з каталогу або під замовлення чекають Вас!