Розпис меблів, Декупаж

Розпис меблів, Декупаж 1

Розпис меблів, Декупаж

Наш будинок - це наша фортеця. Ми намагаємося створити комфортні умови для свого проживання і надихнути кожен предмет, що оточує нас щодня. Естетично оформлена меблі можуть підняти настрій і забезпечити позитивом господаря будинку або його гостей на весь майбутній день. Допомогти в подібному оформленні зможе розпис меблів або декупаж.

розпис меблів - це не просто механічний набір певних рухів, в результаті яких ми отримуємо «гарненьку меблі». Це складний художній процес, який вимагає професіоналізму і величезного творчого потенціалу. Тому тільки точна в діях і творча натура впорається з цим завданням. Ремісники-виробники Дипломат-М саме такими і є.

Малюнок, нанесений на меблі, буде неповторно виглядати в дитячій кімнаті, на кухні, можливі цікаві рішення для передпокою і навіть спальні.

Найлегшим способом для розкладу меблів в домашніх умовах є використання трафаретів (для створення геометричних, флористичних і анімалістичні орнаментів). Якщо Ви зважилися на подібний крок і хочете самостійно оновити старі меблі, то, по-перше, для початку нанесіть 2 шари фарби, по-друге, після її висихання використовуйте трафарет, тільки будьте дуже обережні, і замість пензля візьміть губка. Не забувайте перед нанесенням кожного нового елемента давати фарбі гарненько просохнути. Хочеться скопіювати малюнок - озбройтеся олівцем, копіювальним папером, фарбою і лаком на водній основі і малярською стрічкою. Обзаведіться малюнком в необхідному розмірі та за допомогою копіювального паперу перенесіть його на меблі. Малярська стрічка допоможе закріпити малюнок, потім переклад здійснюється безпосередньо олівцем. Розмалюйте фарбами, закріпіть малюнок лаком.

Яскраві, життєстверджуючі тони використовуйте не тільки для дитячої кімнатки, пофантазуйте в передпокої, або в зоні відпочинку, створивши свій колоритний фанк- або етно-стиль. Не бійтеся окремим украпленням впускати в свій простір горошок, смужки або спіралі. Ви помічали повне умиротворення, сидячи на чиїйсь кухні, оглядаючи меблі в етнічних, національних мотивах? Так відпустіть себе і дозвольте і власного будинку заново підбадьоритися. Життя одне, і прожити його Ви заслужили яскраво, і головне, в гармонії зі своїм власним внутрішнім Я.

Декупаж - особлива техніка, за допомогою якої декоруються (вирізаються) дерев'яні предмети, в тому числі і меблі. Зародившись в Середньовіччі ці традиції існують і сьогодні, і є джерелом багатства і заможності господарів, як в колишні століття в японських, китайських і венеціанських інкрустаціях. Малюнок, візерунок або філософська думка спочатку вирізаються, а потім розмальовують і покриваються лаком. Цей декор може бути як самостійним елементом, так і додатковим прикрасою, яке наклеюється на різні поверхні. І кожен декупаж несе собою певну історію і є своєрідним оберегом в будинку. Це чудовий подарунок для Ваших близьких, який несе собою тепло і щирість намірів.

Відреставрувати старі меблі і дати їй нове життя, надати меблів ефект «старіння», глибокого життєвого досвіду або зробити її раритетної допоможуть майстри Дипломат-М. З нами Ви зможете замовити меблі, яка підійде саме Вам, і оформити її в бажаному для Вас стилі (пофарбувати, покрити лаком, розмалювати, додати елементи декупажу). Як говорить прислів'я, «Справа майстра боїться» (сказано, як ніби-то про наших ремісників)!