Різьба як досконалий спосіб ограновування дерева

Різьба як досконалий спосіб ограновування дерева

Різьба - це один із старовинних способів надання дереву певних форм і ліній. Цей народний промисел як вид художньої обробки дерева виник на рідних просторах ще в XV столітті і надійно зміцнив свої позиції аж до сьогоднішнього дня. Тут дерево виступає не просто як екологічно чистий, міцний універсальний матеріал для виробництва меблів, деревина тут, в першу чергу є сирим матеріалом для «виробництва мистецтва».

Виробник Дипломат-М відпускає межі можливого, за допомогою старих накопичених дідівських способів виробництва шедеврів, накладених на новітні технології верстатів з ЧПУ, з можливістю фрезерування складних контурів і 3D моделюванням (виконується за ескізами, кресленнями, макетів, фотографій).

Нам під силу як виготовлення декоративних елементів в площині, 2D моделей, так і об'ємних, з 3-D різьбленням. Вам потрібні різьблені дерев'яні панно, герби, барельєфи, орнаменти, панелі, багети, рами для картин або дзеркал, кутовий декор, розетки, шкатулки, ...? А може, Вас цікавить портрет, вирізаний з дерева в подарунок дорогій людині, або високохудожня ікона? Різьблені меблі будь-якої складності, двері, різьблені скульптури ... Все це ми, як виробники, старанно виготовимо відповідно до потреб наших замовників.

  • Дипломат-М пропонує виготовлення декору з власного матеріалу, або з заготовок замовника.
  • Виготовляємо декор під замовлення у встановлені найкоротші строки.
  • Застосовуємо інструменти від кращих виробників, для точності фрезерування і різьблення.
  • Займаємося фрезеруванням деревини будь-якої складності на верстатах з ЧПУ.
  • Можливість індивідуальних моделей або серійного виробництва.
  • Моделювання, відтворення об'ємних моделей.

Ви зможете замовити декор з нашого каталогу, або ж ми створимо його по Вашій власній розробці. Приносьте з собою фото, креслення, ескіз, макет, або ж саму річ, по якій потрібно відобразити подібну. Наші майстри, в свою чергу завжди допоможуть кваліфікованим радою та відтворять декор, милий Вашому серцю.

Різьблені роботи унікальні, просочені живою сутністю. Це не тільки прикраса для будинку, офісу, готелю, а разом з тим комфорт і знак елітного смаку і забезпеченості господарів.

З різьбою від Дипломат-М Ви відчуєте себе унікальними і неповторними!

Дивіться готові роботи в нашому інтернет-магазині I-MEBLI.COM