Фарбування меблів

Фарбування меблів 1

Виготовити якісну дерев'яну меблі - це справа №1 для майстрів цього середовища, але не менш важливо після виробництва заготовки вміти правильно завершити роботу, пофарбувавши наданий елемент меблів. З першого погляду можна подумати, що фарбування це досить просте завдання, яку можна здійснити в побутових умовах, але чи так це, давайте розглянемо далі.

Головним секретом ремесла, на думку італійських меблярів, є саме фарбування меблів з масиву, «Це те, що найважче повторити правильно». Це завершальний і один з головних процесів обробки дерева в процесі трансформації його в повноцінну меблі.

Необхідно знати, що не кожна фарба підійде під ту чи іншу породу дерева, адже деревина, в залежності від її різновиди володіє різними властивості при контакті з матеріалами для покриття. При нанесенні вологих складів, наприклад грунтовки, емалі або морилки масив може змінити свою фактуру, «піднявши шерсть» наверх. Для усунення шорсткості потрібно відшліфувати поверхню, і повторити процедуру. Подібні деталі фарбування добре знайомі виробникам Дипломат-М, які ідеально володіють різними новітніми технологіями фарбування і покриття меблів. Тому, легше довіриться професіоналам, віддавши на реставрацію свої старі меблі, (не варто в домашніх умовах псувати хорошу річ), яка під чуйним наглядом фахівців ще довго буде служити Вашому будинку.

Якщо ж Ви зважилися відреставрувати свої меблі і оновити її самостійно, Вам слід дотримуватися певних правил і черговості дій.

Десять кроків для правильної фарбування в домашніх умовах.

Крок 1. Пам'ятайте про безпеку! Матеріали, які використовуються при роботі подібного типу (фарба, лак, скипидар, грунтовка і т.п.) самі по собі горючі, а тому курити поблизу не бажано ☺. Подумайте про своє здоров'я, особливо якщо Ви алергік.

Крок 2. Підготуйте місце для роботи (куточок, куди ніхто тривалий час не стане заглядати, так як процес може зайняти від 18 до 36 годин).

Крок 3. Зніміть ручки, кріплення або інші аксесуари, які можуть бути пошкоджені або будуть заважати при фарбуванні. Використовуйте каркаси для зручного підведення меблів або її деталей.

Крок 4. Обробка поверхні від старої фарби за допомогою наждаку.

Крок 5. Позбавтеся від крихт або інших частинок за допомогою пилососа або вологої ганчірки.

Крок 6. Застосуйте ґрунтовку перед нанесенням фарби (для правильного зчеплення з поверхнею). Наносите розпилювачем або пензлем. Опрацьовуйте ретельно всі частини меблів.

Крок 7. Час власне самої фарбування! Застосуйте чуття художника, експериментуйте і змішуйте кольору, або використовуйте пропозиції виробників. Важливо пам'ятати, що при змішуванні розраховуйте пропорцію і кількість матеріалу відразу на всі елементи, так як повторити вдруге ту ж комбінацію з аналогічним відтінком практично неможливо.

Крок 8. Рівномірно нанесіть фарбу на поверхню пензлем (слідуючи напрямку волокон).

Крок 9. Дозвольте фарби висохнути.

Крок 10. Нанесіть другий шар фарби, і після її висихання привітайте себе з успішним закінченням роботи.

Чи потрібно фарбувати меблі? Відповідь проста, однозначно, так. Не можна залишати меблі не обробленої після різьблення і шліфування. Покриття масло-воском, лаками або фарбою просто необхідно. Крім естетичної функції кілька шарів фарби або іншого покриття зробить Ваші меблі стійкіше до негативного впливу зовнішнього середовища, виконавши захисну функцію.

Фасад меблів зобов'язаний виглядати привабливо, при цьому матеріали повинні відповідати ГОСТу. Разом з виробником Дипломат-М Ви зможете бути впевненими в якості товару, що замовляється. Покриття нових меблів, реставрація старої - Ми готові йти Вам на зустріч в будь-якому Вашому капризуванні!

Для отримання якісного товару слід звертатися до професіоналів, і нехай кожен займається своєю справою, відповідаючи за результат головою і власним авторитетом!